Five Rivers Blues Band je blues rocková kapela založena v roce 2011 Ivanem Audesem v Plzni. Členové kapely patří mezi špičkové interprety, kteří účinkují v mnoha dalších úspěšných projektech. Od doby svého založení koncertovala kapela na mnoha místech České republiky a několikrát do roka koncertuje v Německu a Rakousku. Kapela je také stálicí na Pražské hudební scéně, kde koncertuje v renomovaném hudebním klubu Jazzdock. Five Rivers Blues Band interpretuje své vlastní skladby i skladby cizích autorů, jako např. Roben Ford, Jimi Hendrix, B. B. King apod.

Five Rivers Blues Band is a blues rock band founded by Ivan Audes in 2011 in Pilsen. Members of the band are high-profile musicians, who take part in other successful projects as well. The band has played in many places throughout the Czech Republic, and also in Germany and Austria where they have concerts several times a year. Five Rivers Blues Band are also part of the Prague music scene as they perform in a renowned music club Jazzdock. The band plays their own compositions as well as pieces of other musicians, such as Robben Ford, Jimi Hendrix, B. B. King and others.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je . Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.